Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Trzebcz Szlachecki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Czerniewice,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

945 000 zł128,13 m² 7 375,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz(Trzebcz Szlachecki + 24 km)

1 120 000 zł170 m² 6 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Makler poleca; dom dwurodzinny w doskonałej lokalizacji | 150 m | Działka 800 m | Fotowoltaika | Garaż Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom dwurodzinny z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

św. Józefa,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

439 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Toporzysko(Trzebcz Szlachecki + 19 km)

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Jeśli szukasz nowego domu w dobrym standardzie w bliskiej odległości od miasta to przyjrzyj się tej ofercie Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz(Trzebcz Szlachecki + 24 km)

1 400 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz komfortowego domu z dużą działką w spokojnej lokalizacji? Chcesz mieć własny ogród z basenem, sauną i salą bilardową? Zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach, takich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Klonowica

Bydgoskie Przedmieście,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

3 100 000 zł825 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Klonowica 24: historyczna Perła przy Parku Bydgoskim - Unikatowy Projekt Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową historię z nieograniczonym potencjałem biznesowym? Biuro inlok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Toruń

Mokre,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam działkę rod wraz z 70 m 2 domem w centrum Torunia! dom - wiatrołap - salon - kuchnia - łazienka - taras 2 piętro - sypialnia - łazienka - garderoba - taras Dom jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

359 000 zł67,10 m² 5 350,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

*** połowa domu na bydgoskim przedmieściu ul. Rybaki - 67,10 m2, działka 423 M2 , środek do generalnego remontu I własnej aranżacji *** idealne pod inwestycję, osobna kw * oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Stawki,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:698 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego, dwupiętrowego posiadającego aż 6 pokoi. Położony na dużej działce w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz(Trzebcz Szlachecki + 24 km)

1 400 000 zł205 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom, który ma wszystko: basen, sauna, i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Trzebcz Szlachecki

Trzebcz Szlachecki,kujawsko-pomorskie

450 000 zł4 700 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 871 m²

Urocza wiejska posiadłość położona w Trzebczu Szlacheckim w gminie Kijewo Królewskie o powierzchni 4 700 m2 czeka na nowego właściciela. *** nowa oferta tylko w biurze Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebcz Szlachecki

Trzebcz Szlachecki,kujawsko-pomorskie

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Stuletni budynek do gruntownego remontu, położony na dużej, pięknej działce. Dom z czerwonej cegły, posiada nowy betonowy strop, nowe drzwi. Rozkładowy układ pomieszczeń, 4 pokoje na parterze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij