Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Trzebcz Szlachecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kozielec

Kozielec(Trzebcz Szlachecki + 23 km)

129 000 zł1 006 m² 128,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Polecam Państwu działkę o pow. 1006m2 przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną (wydane warunki zabudowy). Działka położona w miejscowości kozielec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cegielnik

Cegielnik(Trzebcz Szlachecki + 18 km)

239 990 zł3 001 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3001 m | Cegielnik, gm. Zławieś Wielka | 5 min do Torunia machdom invest nieruchomości   Opiekun oferty: Marta Milińska tel.   Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

4 800 000 zł746 m² 6 434,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:273 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Torunia, przy ulicy Grudziądzkiej w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Sądu Rejonowego. Ta zabytkowa kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,58 m² 11 485,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukając mieszkania na pewno natrafiłeś na oferty mieszkań wykończonych przez flipera. Spokojnie - to nie ten przypadek. Ślicznie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie, w nowym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Toruń

Stare Miasto,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bananowa

Wrzosy,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

402 000 zł48 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentuję Wam wyjątkową i niebanalną ofertę mieszkania. Wyjątkowość zaczyna się już od miejsca - lokal znajduje się w niewielkim budynku (tylko trzy rodziny, jedno mieszkanie na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Andersa

Stawki,Toruń(Trzebcz Szlachecki + 25 km)

1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 1720 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Toruńska

Rozgarty(Trzebcz Szlachecki + 21 km)

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 492 m²

Wyjątkowa posiadłość w Rozgartach przestrzeń, która daje wolność! Marzysz o dużym ogrodzie, a może o wybudowaniu drugiego domu dla dzieci na tej samej działce? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Pigża

Pigża(Trzebcz Szlachecki + 13 km)

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 7 działek budowlanych w miejscowości Pigża, gmina Łubianka , o powierzchni około 1500 m2 każda. Jesteśmy jeszcze w trakcie oczekiwania na podział działek i warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Chełmno(Trzebcz Szlachecki + 15 km)

219 000 zł31,20 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w Chełmnie ul. Dominikańskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Trzebcz Szlachecki

Trzebcz Szlachecki,kujawsko-pomorskie

450 000 zł4 700 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 871 m²

Urocza wiejska posiadłość położona w Trzebczu Szlacheckim w gminie Kijewo Królewskie o powierzchni 4 700 m2 czeka na nowego właściciela. *** nowa oferta tylko w biurze Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Trzebcz Szlachecki

Trzebcz Szlachecki,kujawsko-pomorskie

20 000 zł3 000 m² 6,67 zł/m²

 

 

 

Trzebcz Szlachecki,kujawsko-pomorskie

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Stuletni budynek do gruntownego remontu, położony na dużej, pięknej działce. Dom z czerwonej cegły, posiada nowy betonowy strop, nowe drzwi. Rozkładowy układ pomieszczeń, 4 pokoje na parterze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij